Kategorijos

TICKIT sensorinių geometrinių formų rėmelių rinkinys, 16 vnt.

2-3 d.d. TICKIT sensorinių geometrinių formų rėmelių rinkinys, 16 vnt.

NEMOKAMAS pristatymas:

Perkant už 70 eurų ir didesnę sumą, pristatymas NEMOKAMAS.

Peržiūrėta: 400 Gamintojas: TICKIT
Kodas: 73281
Prekyboje: Laikinai nėra. Teirautis.
62,50 € be PVM: 51,65 €

DĖMESIO!

Prekių nuotraukos skirtos tik iliustraciniams tikslams ir yra pavyzdinės. Originalių produktų spalvos, vaizdas, užrašai, parametrai, matmenys, dydžiai, formos, funkcijos, ir/ar bet kurios kitos savybės dėl vizualinių ypatybių gali atrodyti kitaip nei realybėje, nuotraukose matomos dekoracijos į komplektaciją neįeina, todėl prašome vadovautis prekių savybėmis, kurios nurodytos prekių aprašymuose. Kilus klausimams, visada laukiame Jūsų skambučio telefonu +370 622 37154 arba el. paštu info@darirdar.lt.

Daugybę apdovanojimų pelnęs sensorinių blokų rinkinys susideda iš 16 didelių medinių kaladėlių su karoliukais, permatomu akrilu, spalvotu smėliu ir 4 skirtingų formų (kvadrato, stačiakampio, trikampio ir puslankio) kišenių su vandeniu/blizgučiais. Sensoriniai blokai skatina stebėjimą platesne prasme, nes tos pačios formos yra vienodos spalvos, bet skirtingais užpildais. Pavyzdžiui, nepaisant bloko turinio, trikampiai visada yra žali, stačiakampiai mėlyni, kvadratai raudoni, o pusapskritimiai geltoni. Lygios medienos išorės ir ryškiaspalvio jutimo centro derinys sudaro įspūdingą komponentą su daugybe edukacinių galimybių, skirtų naudoti su įvairaus amžiaus vaikais. Blokai yra tokio pat dydžio kaip dideli veidrodiniai blokai (73376), kurie yra natūralus šio rinkinio tęsinys.

Detalės skirtos statymui, lyginimui, formų pažinimui, spalvų maišymui ir naudojimui ant šviesos lentos. Naudinga šioms sritims: spalvos, konstravimas, sensorika, geometrija, stebėjimas.

Palaiko šias mokymosi sritis:

  • Asmeninis tobulėjimas - sensorinis (jutiminis).
  • Fizinis vystymasis – statyba.
  • Pasaulio supratimas – stebėjimas.
  • Pasaulio supratimas – spalva ir garsas.
  • Matematika – forma ir erdvė.
  • Bendravimas ir kalba – aprašomoji kalba.

Specifikacija: stačiakampio dydis 140 x 70 x 30 mm.   

Rekomenduojama naudoti nuo 12 mėnesių.

Ką pasakė praktinių ikimokyklinio ugdymo apdovanojimų testuotojai: „Su formomis buvo įdomu ir malonu žaisti. Vaikams buvo daug progų diskutuoti. Vaikai visada labai nori su jais žaidė. Labai gerai tiktų ant šviesos stalo. Labai patiko vaikams, o jutiminiai blokai buvo naudingi pasaulio pažinimui ir supratimui gerinti."

Ką pasakė „Nursery World Award“ testuotojai: "Sensoriniai blokai yra novatoriškas multisensorinis šaltinis, kuris gali būti naudojamas susieti su svarbiais ankstyvųjų metų etapo elementais, tokiais kaip žinios ir pasaulio supratimas, tyrinėjimas bei kūrybinis vystymasis. Įvairių formų kaladėlių rinkinys įrėmintas medžiu, jame yra karoliukų, skaidraus akrilo, spalvoto smėlio, vandens ir blizgučių. 16 keturių skirtingų spalvų blokelių gali būti naudojami formoms, šviesai, garsui, spalvoms, tekstūrai, rūšiavimui ir derinimui tyrinėti bei kaip statybiniai blokai. Karoliukais užpildytos kaladėlės barškant skleidžia skirtingus garsus, o naudojamos jaučiamo maišelio viduje gali būti naudojamos garsui ir formai atpažinti. Smėliu ir vandeniu užpildytus blokelius galima pasukti, kad vaikai sužinotų apie skirtingų medžiagų savybes."

Viena bandytoja nustatė, kad vaikai yra „sužavėti šviesos ir spalvų tyrinėjimo“. Ji sako: „Savo aplinkoje turime šviesos dėžutę ir naudojome sensorinius blokus. Sensorinius blokus taip pat naudojome jautiminiame maišelyje, o vaikai nekantrauja atspėti formas ir derinti garsus. Berniukai ypač mėgsta kurti struktūras iš sensorinių blokų, o mes netgi galėjome ištirti simetrijos ir sekų idėjas."

Kitoje ataskaitoje nustatyta, kad blokai yra „fantastiškas kainos ir kokybės santykis, dideli ir jų pakanka pasidalinti grupėje“. Bandytoja sako: „Vaikai jais be galo žavisi. Jie mėgsta purtyti karoliukus ir smėlį, peržiūrėti visas skirtingas spalvas ir bandyti išsiaiškinti, kaip ištraukti turinį; laimei, sensoriniai blokai yra labai patvarūs ir saugūs. Jie atrodo tikrai gerai pagaminti, o vaikai jais be galo žavisi."

Nėra atsiliepimų.

Rašyti atsiliepimą

Jūsų vardas:


Jūsų atsiliepimas:

Įvertinimas: Galėtų būti geresnė           Prekė puiki

Įveskite kodą, kurį matote paveiksliuke (apsauga nuo spam):Raktiniai žodžiai: TICKIT, Geometrinės formos