Garantijos ir grąžinimas

Galiojantys dokumentai:

"Įsakymas dėl maisto tvarkymo subjekto įregistravimo" 2022-10-24 Nr. 45S-(45.5.)-1239

"Maisto tvarkymo subjekto patvirtinimo pažymėjimas" 2022 spalio 24 d. Nr. 45MTSPĮ-622

 

Prekių grąžinimas

Šios grąžinimo taisyklės galioja perkant tik internetu, kitu atveju dėl grąžinimo reikia kreiptis į tą parduotuvę kurioje pirkote.

Jeigu prekė bus netinkama ar nekokybiška, mes grąžinsime Jums pinigus už įsigytą prekę. Vis dėlto, norėdami grąžinti Jums pinigus už nepatikusią prekę, mes paprašysime laikytis tam tikrų sąlygų. Jų laikymasis yra sklandaus bendradarbiavimo ir abipusės pagarbos garantas.

 

Grąžinant prekes, būtina laikytis šių sąlygų:

1.    grąžinama prekė turi būti originalioje tvarkingoje pakuotėje (šis punktas netaikomas grąžinant nekokybišką prekę);

2.    prekė turi būti Pirkėjo nesugadinta;

3.    prekė turi būti nepraradusi prekinės išvaizdos (nepažeista pakuotė, etiketės, nenuplėštos apsauginės plėvelės ir kt.) (šis punktas netaikomas tuo atveju, kai grąžinama nekokybiška prekė);

4.    grąžinama prekė turi būti tos pačios komplektacijos, kokios buvo Pirkėjo gauta;

5.    grąžinant prekę būtina pateikti jos įsigijimo dokumentą, garantinį taloną (jei jis buvo atskirai išduotas).

 

Grąžinimo terminai ir forma:

1.    Prekę galite grąžinti per 14 dienų nuo siuntos gavimo.

2.    Norėdami grąžinti prekę, turėsite susisiekti su www.darirdar.lt klientų aptarnavimo vadybininku el. paštu info@darirdar.lt arba telefonu +37066655355.

3.    Prekės grąžinamos originalioje prekės pakuotėje bei būsenoje, kokioje ir buvo išsiųstos klientui.

 

Prekės išvaizda

Prekės nebus priimamos atgal, jei:

1.    Buvo vartojamos (dėvimos, avimos, ir pan.).

2.    Buvo sugadintos.

3.    Nebuvo išsaugotos jų vartojamosios savybės.

4.    Prarado prekinę išvaizdą (pažeista išorinė pakuotė).

5.    Nuo jų buvo nuimtos originalios etiketės.

 

Pinigų grąžinimo procedūra

Jūsų grąžinamos prekės pristatomos į sandėlį, kuriame mūsų darbuotojai įvertina, ar gaminiai grąžinti laikantis aukščiau nurodytų sąlygų. Jei sąlygų buvo nesilaikoma, pinigai grąžinami nebus. Dėl prekės pristatymo ar atsiėmimo tokiais atvejais bus tariamasi individualiai. Jei sąlygų buvo laikomasi, pinigai bus pervesti į Jūsų banko sąskaitą ne vėliau kaip per 14 dienų nuo grąžinamos prekės gavimo arba grąžinami vietoje. Grąžinant prekę ar prekes būtina pateikti užsakymo numerį, bei sąskaitos-faktūros kopiją. Prekės siuntimo, grąžinimo išlaidas apmoka Pirkėjas (išskyrus tuos atvejus, kai prekė buvo nekokybiška ar brokuota).
Išvardinti punktai yra padiktuoti Lietuvos Respublikos įstatymų ir elementarios logikos. Mes nekuriame papildomų kliūčių ir stengiamės lanksčiai žiūrėti į prekių grąžinimą. Galų gale, mūsų tikslas paprastas – kad tiek Jūs, tiek mes liktumėme patenkinti.

Nekokybiškų žaislų gražinimas vykdomas pagal LR įstatymus.

Kokybiškų žaislų grąžinimas:

Grąžinamos tik tos prekės, kurių grąžinimo nereglamentuoja Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių, patvirtintų Lietuvos Respublikos ūkio ministro 2001 m. birželio 29 d. įsakymu Nr. 217, 18 punktas: "Pirkėjo reikalavimas pakeisti nusipirktą prekę analogiškomis prekėmis arba gražinti sumokėtus pinigus dėl šių taisyklių 14 punkte nurodytų priežasčių netenkinamas įsigijus šiame punkte išvardintas prekes".

Žaislai yra negrąžintinų prekių sąraše. Kokybiškos prekės grąžinamos tik tuo atveju, jei prekė įsigyta internetu, per ne daugiau nei 14 dienų nuo išsiuntimo dienos, jei nepažeista prekės pakuotė, nenuimti lipdukai, nėra prekės panaudojimo žymių ir prekė išlaikiusi savo prekinę išvaizdą.

Pardavėjas turi teisę nepriimti Pirkėjo grąžinamų prekių, jei Pirkėjas nesilaiko nustatytos prekių grąžinimo tvarkos.

Grąžinant gautą ne tą prekę ir/ar nekokybišką prekę, Pardavėjas įsipareigoja atsiimti tokias prekes ir jas pakeisti analogiškomis tinkamomis prekėmis.

Tuo atveju, kai Pardavėjas neturi pakeitimui tinkamų prekių, Pirkėjui nuo prekės grąžinimo dienos per 3-5 d.d. grąžinama sumokėta suma, neskaitant kainos už pristatymą.

Atliekant pinigų grąžinimą tarptautiniu bankiniu pavedimu, bankų komisinius mokesčius apmoka klientas.

 

Prekių garantijos

1.Pardavėjas neatsako už tai, jeigu Parduotuvėje esančios Prekės savo spalva, forma ar kitais parametrais gali neatitikti realių šių Prekių savybių dėl Kliento naudojamų ryšio priemonių perteikiamo vaizdo ypatybių.

2. Pardavėjas nėra atsakingas už Prekių kokybės pablogėjimą, jei Klientas ar asmenys, kuriems Klientas perdavė Prekes, jas naudojo ne tiems tikslams, kuriems tokios Prekės yra paprastai naudojamos, nesilaikė instrukcijose nurodytų reikalavimų, pažeidė Prekių transportavimo, laikymo, naudojimo ir / ar sandėliavimo taisykles, taip pat, jeigu matomi Prekių įpakavimo ar kiti išoriniai defektai, raštu neaptarti Prekių perdavimo metu ar Prekių kokybės pablogėjimas yra sukeltas Kliento ar kitų asmenų, kuriems Klientas pardavė Prekes, veiksmų.

3. Visoms parduotuvėje www.darirdar.lt parduodamoms prekėms suteikiama tokia prekių kokybės garantija, kurią suteikia parduodamų prekių gamintojai ar jų atstovai. Priklausomai nuo prekės specifikos, ji gali būti skirtinga. Dėl prekių remonto garantiniu laikotarpiu kreipkitės į www.darirdar.lt. el. paštu info@darirdar.lt. Būtina pateikti užsakymo numerį, bei sąskaitos-faktūros kopiją.

4. Visas išlaidas, susijusias su prekės transportavimu į garantinį centrą ir iš jo, apmoka Pirkėjas.

 

Remiantis LR Ūkio ministro 2001 m. birželio 29 d. įsakymu Nr. 217 "Dėl daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo", nekeičiamos ir negrąžinamos šios kokybiškos prekės:

• gertuvės, buteliukai, žindukai, čiulptukai, buteliukų snapeliai, dantų šepetėliai ir kitos panašios prekės,

• parfumerijos, kosmetikos ir tualetiniai preparatai,

• pėdkelnės, kojinės, puskojinės ir kiti panašūs dirbiniai,

• siūti vyriški, berniukų, moteriški arba mergaičių apatiniai marškiniai, naktiniai marškiniai, pižamos, apatinis trikotažas (kelnaitės ir kt.), apsauginės veido kaukės ir panašūs dirbiniai,

• kūdikių drabužėliai,

• liemenėlės, juosmenys, korsetai ir panašūs dirbiniai,

• perlai, brangakmeniai, taurieji metalai bei jų dirbiniai, išskyrus dirbtinę bižuteriją,

• mašinos ir mechaniniai įrenginiai,

• elektros mašinos ir įrenginiai, garso įrašymo ir atkūrimo bei televizijos vaizdo ir garso įrašymo ir atkūrimo apa­ratai,

• antžeminio transporto priemonės,

• laivai, valtys ir plaukiojantys įrenginiai,

• optikos, fotografijos, kinematografijos, matavimo, kontrolės, medicinos arba chirurgijos prietaisai ir aparatai,

• laikrodžiai,

• ginklai ir šaudmenys,

• baldai, patalynės reikmenys, šviestuvai,

• audiniai, kiliminės grindų dangos, išskyrus kilimus ir kilimėlius,

• kokybiški žaislai, žaidimai, išskyrus sporto ir meškeriojimo reikmenis (kodas pagal Kombinuotąją prekių nomenklatūrą - 95.00, išskyrus 95.06 - 95.07),

• kokybiškos spausdintos knygos ir kita poligrafinė produkcija.

Kokybiški čiulptukai, žindukai ir kitos prekės, kurios parduodamos išpakuotos (be pakuotės), taip pat NEGALI būti keičiamos ar grąžinamos!