Apie mus

Esame laimingi, kad užsukote į mūsų elektroninę parduotuvę. Tai MAŽŲ kainų ir AUKŠTOS kokybės prekių elektroninė parduotuvė visai šeimai. Net ir be nuolaidų mes stengiamės pasiūlyti pigiausią kainą. Vadovaujamės šūkiu „Norisi sugrįžti DAR IR DAR“ - tikimės, kad pateisinsime Jūsų lūkesčius ir Jūs norėsite pas mus sugrįžti DAR kartą!

 

Elektroninėje parduotuvėje www.darirdar.lt galite rinktis prekes ne tik sau ar savo vaikui, bet ir namams. Nuolat pildome asortimentą, ieškome kokybiškų, patrauklaus dizaino ir išvaizdos prekių. Klausome klientų nuomonės ir atsižvelgdami į Jūsų poreikius ieškome tiekėjų ir pildome asortimentą. Pradžioje pradžiuginsime mūsų mažuosius ir prekybą pradėsime nuo vaikiškų prekių. Kas mėnesį pildysime asortimentą tad laikui bėgant rasite prekių ne tik vaikams, bet ir moterims, vyrams bei jaukiems namams. Tikimės, kad tai paskatins pas mus sugrįžti DAR ir DAR kartą!

 

Įvertinome tėvelių ir jų atžalų poreikius ir atrinkome patogiausias, gražiausias ir saugiausias prekes bei dirbame su patikimais prekiniais ženklais.

 

Prekes parduodame kokybiškose pakuotėse. Norėdami patenkinti visų pirkėjų poreikius, dalį prekių galime iškomplektuoti ir parduoti pavieniui. Išsaugome iškomplektuotų prekių higieniškumą.

 

Visas parduodamas prekes turime sandėlyje (jei nepažymėta kita papildoma informacija). Jums nereikia laukti kelias savaites, prekių užsakymą galite pateikti bet kurioje vietoje, bet kuriuo paros metu, o mes pasirūpinsime, kad kuo greičiau gautumėte užsakytas prekes. Visuomet atsakysime į visus Jums rūpimus klausimus telefonu arba el. paštu.

 

Mūsų parduotuvėje rasite gerai žinomų ir garsių įmonių produktus: Fisher Price, Tiny Love, Tomy, MAM, Munchkin, Philips Avent, Lindam, Tommee Tippee ir kt. 

 

Kiti privalumai:

 

  • nemokamas pristatymas apsipirkus už 70 € ir daugiau;
  • profesionalus aptarnavimas;
  • operatyvūs atsakymai į visas elektronines užklausas;
  • kokybė už žemą kainą;
  • garantija - kokybiškas prekes (jeigu yra brokas) VISADA pakeičiame;
  • iškilus klausimams konsultacijos telefonu ar elektroniniu paštu.

 

Tikimės, kad atrasite daugiau privalumų ir pasitikėsite mumis.

 

Tad puikių pirkinių, kurie pradžiugins Jus, Jūsų vaikus ir Jūsų namus linki, www.darirdar.lt kolektyvas.

 

Visada laukiame Jūsų sugrįžtant DAR IR DAR kartą!