Apie mus

www.darirdar.lt - elektroninė parduotuvė visai šeimai (prekės vaikams, moterims, vyrams, jaukiems namams). Net ir be nuolaidų mes stengiamės pasiūlyti pigiausią kainą. Patikimi, patikrinti prekių ženklai ir produktai, nuolat besiplečiantis asortimentas, konsultacijos, patarimai ir malonus aptarnavimas - visa tai ir dar daugiau rasite pas mus. Vadovaujamės šūkiu „norisi sugrįžti DAR IR DAR kartą“ - tikimės, kad pateisinsime Jūsų lūkesčius ir Jūs norėsite pas mus sugrįžti DAR kartą!

 

Elektroninėje parduotuvėje www.darirdar.lt galite rinktis prekes ne tik sau ar savo vaikui, bet ir namams. Nuolat pildome asortimentą, ieškome kokybiškų, patrauklaus dizaino ir išvaizdos prekių, tad laikui bėgant rasite prekių ne tik vaikams, bet ir moterims, vyrams bei jaukiems namams. Klausome klientų nuomonės ir atsižvelgdami į Jūsų poreikius ieškome naujų tiekėjų, pildome asortimentą. Įvertiname tėvelių, jų atžalų poreikius ir atrenkame patogiausias, gražiausias ir saugiausias prekes. Dirbame su patikimais prekiniais ženklais. Tikimės, kad tai paskatins pas mus sugrįžti DAR ir DAR kartą!

 

Prekes parduodame kokybiškose pakuotėse. Beveik visas parduodamas prekes turime sandėlyje (jei nepažymėta kita papildoma informacija). Jums nereikia laukti kelias savaites, prekių užsakymą galite pateikti bet kurioje vietoje, bet kuriuo paros metu, o mes pasirūpinsime, kad kuo greičiau gautumėte užsakytas prekes. Visuomet atsakysime į visus Jums rūpimus klausimus telefonu arba el. paštu.

 

Mūsų parduotuvėje rasite gerai žinomų ir garsių įmonių produktus: Fisher Price, Tiny Love, Tomy, MAM, Munchkin, Philips Avent, Lindam, Tommee Tippee ir kt. 

 

Kiti privalumai:

 

  • nemokamas pristatymas apsipirkus už 70 € ir daugiau;
  • profesionalus aptarnavimas;
  • operatyvūs atsakymai į visas užklausas;
  • kokybė už žemą kainą;
  • garantija - prekes (jeigu yra brokas) VISADA pakeičiame;
  • iškilus klausimams konsultacijos telefonu ar elektroniniu paštu.

 

Tikimės, kad atrasite daugiau privalumų ir pasitikėsite mumis.

 

Tad puikių pirkinių, kurie pradžiugins Jus, Jūsų vaikus ir Jūsų namus linki, www.darirdar.lt kolektyvas.

 

Visada laukiame Jūsų sugrįžtant DAR IR DAR kartą!