Apie mus

Šeimos verslo sukurta elektroninė parduotuvė www.darirdar.lt maloniai kviečia apsilankyti visus tuos, kurie gyvena džiugiu kūdikio laukimu, ir tuos, kuriems jau rūpi įvairiapusis vaiko lavinimas ir užimtumas. Suformuoti praktiškų, įdomių ir daugiafunkcių prekių asortimentą, kurį galime šiandien pasiūlyti savo pirkėjams, padėjo ir asmeninė šeimos patirtis auginant savo vaikus, stebint skirtingus jų raidos etapus.

 

Patikimi ir laiko patikrinti prekių ženklai, prieinama kaina, greitas pristatymas, nuolat besiplečiantis ne tik prekių vaikams, bet ir kitų kategorijų prekių asortimentas, kokybiškų ir išskirtinių produktų paieška, konsultacijos, patarimai, nuoširdus bendravimas bei pastangos pateisinti kliento lūkesčius - visa tai ir DAR daugiau rasite užsukę į elektroninę parduotuvę DARIRDAR!

 

Vadovaujamės šūkiu - „Čia norisi sugrįžti DAR IR DAR kartą“ - ir tikimės, jog pateisinsime Jūsų lūkesčius, o Jūs sugrįšite čia DAR kartą!

 

Elektroninėje parduotuvėje www.darirdar.lt galite rasti prekių ne tik sau ar savo vaikui, bet ir savo jaukiems namams. Nuolat atnaujiname ir papildome prekių asortimentą, tikėdamiesi patenkinti įvairius Jūsų šeimos poreikius. Visada įsiklausome į savo klientų išsakytą nuomonę ir pageidavimus, ieškome naujų tiekėjų, renkamės patrauklaus dizaino, kokybiškiausias ir saugiausias prekes.

 

Beveik visas parduodamas prekes turime sandėlyje (jei nepažymėta kita papildoma informacija). Savo užsakytų prekių Jums tikrai nereikės laukti kelias savaites. Prekių užsakymą galite pateikti bet kurioje vietoje, bet kuriuo paros metu, o mes pasirūpinsime, kad užsakymas būtų kuo operatyviau įvykdytas. Mielai atsakysime į visus Jums rūpimus klausimus telefonu arba el. paštu.

 

Mūsų parduotuvėje rasite gerai žinomų ir patikimų įmonių produktus,- MAM, Munchkin, Philips Avent, Tommee Tippee, Fisher Price, Tiny Love, Tomy, Diono, Lindam, Bambino Mio, Janod ir kt. 

 

Pirkėjų aptarnavimo  privalumai:

  • užsakymus nemokamai atsiimti galima Pasvalyje;
  • nemokamas pristatymas į visus miestus apsipirkus už 70 € ir daugiau;
  • profesionalus ir atsakingas aptarnavimas;
  • operatyvūs ir išsamūs atsakymai į visas užklausas;
  • kokybė už patrauklią kainą;
  • garantija - prekes galima grąžinti;
  • konsultacijos telefonu ar elektroniniu paštu.

Visada laukiame Jūsų sugrįžtant DAR IR DAR kartą!

 

Mažų ir didelių Jūsų norų išsipildymo, puikių pirkinių ir džiugių akimirkų Jums linki DARIRDAR šeima - mama Aistė, tėtis Karolis, vyresnėlis Lukas ir mažylis Adomas!