Kodėl verta pirkti balansinį dviratuką?

Paskelbta darirdar 2017.04.05 0 Komentaras VAIKAI,

Balansiniai dviratukai tampa sparčiai populiarėjančia vaikų judėjimo priemone. Tai ne tik puiki galimybė įgyti pradmenis prieš išmokstant važiuoti dviračiu, bet ir šaunus laiko praleidimas gamtoje, judėjimo skatinimas.

 

Kodėl verta rinktis balansinius dviratukus?

 

Turbūt ne vienam iš tėvų iškyla toks klausimas. Gal tiesiog iš karto pirkti dviratuką vyresniam vaikui ir viskas? Turbūt esate ne kartą girdėję, kad tie vaikai, kurie nuo vaikystės važinėjo su balansiniais dviratukais, greičiau išmokta važiuoti dviračiu. Ir tai tikra tiesa. Balansiniai dviratukai padeda vaikams lavinti pusiausvyros jausmą, kuris reikalingas važiuojant dviračiu. Gerinami balansavimo ir koordinacijos įgūdžiai. Taip pat važiavimas balansiniu dviračiu skatina vaiko pasitikėjimą savimi, nepriklausomybę. O dar pridėkime ir laimės jausmą skriejant su vėjeliu!

Kuo ypatingi DIP DAP balansiniai dviratukai?

DIP DAP dviratukai yra dviejų skirtingų kategorijų – vaikams nuo 2 iki 3 metų ir  3-4 metų vaikams. Dviratukas yra gaminamas iš aukštos kokybės beržo lukšto – plonos medienos lakštų. Paviršius padengtas neteršiančiu aplinkos linų sėmenų aliejumi, kuris yra saugus tiek vaikui, tiek aplinkai. Medinis DIP DAP dviratukas yra lengvas ir tvirtas ( 3.2 kg – 3.9 kg). Sėdynės aukštis reguliuojamas pagal vaikučio ūgį, pati sėdynė turi minkštą dalį, kuri pagaminta iš patvaraus audinio, kuris yra skalbiamas. Dviračio sukimo kampas apsaugo vaikus nuo staigių posūkių, unikalus vairas suteikia vaikams stabilumo ir saugumo. Dviratukų ratams naudojamos tvirtos pripučiamos padangos, kurios užtikrina minkštą važiavimą. Ratų dydžiai yra 10” arba 12”.

 

Techniniai duomenys:

  • Balansinio dviračio DIP DAP rėmas pagamintas iš daugiasluoksnio beržo lukšto (plonos lakštinės medienos medžiagos) yra atsparus bei tvirtas. Paviršius padengtas aplinkai ir vaikams draugišku linų sėmenų aliejumi (nenaudojamas lakas). Įbrėžimai gali būti lengvai pašalinti švitriniu popieriumi ir padengti baldų aliejumi, kad Jūsų transporto priemonė atrodytų vėl kaip nauja.
  • Sėdynė turi keturias pakopas, gali būti lengvai keičiama aukštyje nuo 35 iki 43 centimetrų matuojant nuo žemės (MINI modeliai reguliuojasi nuo 30 iki 39 cm). Aukščio reguliavimas užtrunka vos 5 min. Sėdynės minkšta dalis yra pagaminta iš patvaraus audinio, yra nuimama ir skalbiama.
  • Balansinis dviratis turi tvirtus, 12” ratus pripučiamomis padangomis (MINI modeliai turi 10” ratus). Ratai turi guolius, užtikrinančius minkštą važiavimą. Padangas galima pripūsti naudojant standartinę dviračio pompą.
  • Vairo rankenos pagamintos iš medžio, todėl leidžia vaikui patogiai įsikibti. Vairas įmontuotas medienoje ir mechaniškai apsaugotas ( maksimalus galimas vairo pasukimas yra apie 30°). Tai apsaugo nuo pernelyg staigių posūkių ir manevrų.

Raktiniai žodžiai: Balansiniai dviratukai

Palikti komentarą