Forever Living (Aloe Vera) produktai

Paskelbta darirdar 2017.01.21 0 Komentaras FOREVER LIVING,

Forever Living (Aloe Vera) produktai

 

 

Šiame straipsnyje Jūs:

• rasite informacijos apie įmonę;
• sužinosite apie unikalią karjeros galimybę;
• sužinosite apie alaviją bei jo naudą sveikatai.
 

Produktų iš alavijo (Aloe Vera) asortimentą sudaro:

Alavijo gėrimai, maisto papildai, bičių produktai, asmeninė higiena, kūno ir veido odos priežiūra, plaukų priežiūra, svorio reguliavimas, ir kiti.

Svarbiausia, kad daugumos šių produktų pagrindinė sudedamoji dalis yra alavijas (Aloe Vera), kuris naudingas visam Jūsų organizmui tiek iš vidaus, tiek ir iš išorės.

 

Forever Living yra tarptautinė organizacija, turinti didžiausius pasaulyje alavijo laukus bei bitynus. Kompanija pilnai kontroliuoja visus produktų gamybos etapus – nuo alavijo augalo pasodinimo į žemę, produktų gamybos ir tyrimų, iki logistikos. Forever Living kompanija neturi skolų, tačiau turi daug nekilnojamojo turto bei atstovybes (įmonių pavidalu) daugiau nei 140-tyje pasaulio šalių, tame tarpe ir Lietuvoje.

 

 

Forever pagamintos Aloe Vera želės (sulčių) kokybę patvirtina Tarptautinės alavijų mokslinės tarybos išduotas sertifikatas, o produktai pažymėti Tarptautinės alavijų mokslinės tarybos aprobavimo antspaudu.

 

Apie kompaniją

 

Jau 37 metus kompanija Forever Living Products naudoja geriausius gamtos išteklius žmogaus sveikatai ir grožiui puoselėti. Kompanija FOREVER buvo įkurta 1978 metais. Tai kompanija, kuri iš naujo perrašė receptus ir parodė, kaip geriausius gamtos išteklius būtų galima panaudoti sveikatos priežiūrai. FOREVER siūlomas alavijų gėrimų, odos priežiūros priemonių ir kosmetikos gaminių asortimentas leidžia išnaudoti geriausias alavijų savybes ir tinkamai pasirūpinti savo kūnu. O pridėję gausias kompanijos gaminamų maisto papildų ir bičių produktų linijas, gausime išbaigtą sveikatos priežiūros sistemą, padedančią natūraliomis priemonėmis išsaugoti ne tik sveikatą, bet ir grožį.

 

Šiandien FOREVER pardavimai viršija du milijardus dolerių per metus. Kompanija dirba daugiau nei 150 šalių, yra didžiausia pasaulyje alavijų augintoja, perdirbėja ir platintoja. FOREVER įkūrėjas ir prezidentas Rex Maughan vadovauja kompanijos veiklai iš centrinio biuro, kuris įsikūręs Phoenix priemiestyje Scottsdale, Arizonos valstijoje (JAV). Daugiau nei 9 milijonai distributorių visame pasaulyje mėgaujasi kompanijos produktais, vadovaujasi verslo gairėmis, naudojasi kompanijos parama. Tai užtikrina jiems galimybę gyventi geriau ir sveikiau.

 

Mokytojas atveria duris, bet jūs turite įeiti patys (Kinų patarlė)

 

Natūralūs Forever Living produktai iš alavijo

 

Rūpindamiesi Jūsų sveikata ir grožiu, džiaugiamės galėdami pristatyti JAV kompanijos Forever Living Products (FLP) natūralių ir ekologiškų produktų asortimentą. Tai unikaliomis gerosiomis savybėmis pasižyminčio tikrojo alavijo – Aloe Vera – gaminiai.

 

Forever Living Products – tai kompanija, kuri iš naujo perrašė receptus ir parodė, kaip geriausius gamtos išteklius galima panaudoti sveikatos priežiūrai. Žmonės, vartojantys alavijo produktus, džiaugiasi pagerėjusia sveikata, bendra savijauta, gera nuotaika ir gyvenimo kokybe. Alavijo produktai rekomenduotini tiek profilaktiškai, tiek turint sveikatos problemų.

 

Sveikata dar ne viskas, bet be sveikatos viskas yra niekas. (Sokratas)

 

Kas yra ALOE VERA?

 

 

 

Aloe Vera, arba alavijas, dažnai vadinamas stebuklinguoju augalu, gamtos gydytoju, gyvybės augalu. Jis turi daug pavadinimų, išlikusių per maždaug 4000 metų, kuriuos šis vaistinis augalas tarnauja žmonijos labui. Nors yra daugiau kaip 200 alavijo rūšių, tik keturios rūšys pasižymi gydomosiomis savybėmis.

 

Aloe Barbadensis Miller (taip pat žinomas kaip Aloe Linne) yra pats veiksmingiausias. Jis vienintelis turi teisę vadintis Aloe Vera arba tikruoju alaviju. Aloe Vera yra mėsingas augalas, panašus į kaktusą, bet iš tiesų tai yra lelijinių šeimos narys, besigiminiuojantis su svogūnais, česnakais ir šparagais. Subrendusio augalo lapų viduje esantis želė ir išorinės dalies sulčių mišinys gali būti renkamas, konservuojamas ir išpilstomas. Gaunamas produktas maksimaliai panašus į natūralias augalo sultis.

 

Vidiniam vartojimui skirtas Aloe Vera želė gėrimas turi maisto papildo poveikį. Alavijo želė gali būti sumaišyta su kitais sudedamaisiais elementais ir naudojama kaip kremas ar losjonas, maitinantis odą ir gerinantis jos kokybę.

 

Kaip veikia ALOE VERA?

 

Maistingieji alavijų komponenetai, kuriems būdingos antibakterinės bei slopinančios uždegimus savybės, skatina ląstelių gijimą ir augimą. Tačiau jie yra naudingi ne tik žmonėms, turintiems problemų; dauguma alavijų produktus vartojančių jaučiasi geriau, nes pagerėjo jų savijauta, jie pasijutoramesni, mažiau sudirgę. Tai gali būti dėl alavijų poveikio imuninei sistemai, kuri, juos vartojant, geriau susibalansuoja ir susireguliuoja, taigi ir efektyviau gina organizmą nuo svetimkūnių.

 

 

Stabilizuota Aloe Vera želė turi šias savybes:

 • Dėl sudėtyje esančių saponinų veikia kaip natūralus valiklis.
 • Viena iš sudedamųjų medžiagų, ligninas, padeda medžiagai įsiskverbti giliai į audinius.
 • Nuskausmina audinius, ant kurių yra užtepta, sumažina skausmą giliai po odos paviršiumi, taip pat sąnarių ir raumenų skausmus.
 • Ilgai naudojant koncentruotą priemonę pasireiškia antibakterinis ir antigrybelinis poveikis.
 • Slopina uždegimus. Veikia kaip steroidas, bet nesukelia šalutinių reiškinių.
 • Padeda nuo niežėjimo ir odos degimo.
 • Natūraliai drėkina, perneša drėgmę į visus odos sluoksnius.
 • Stimuliuoja ląstelių atsinaujinimą.
 • Proteolitiniai fermentai suskaido negyvas audinio ląsteles ir išvalo žaizdas (išorines).
 • Išplečia odos kapiliarus, todėl skatina odos kraujotaką.
 • Stiprina odą ir organizmą, aprūpindama vitaminais, mineralais, angliavandeniais, fermentais ir aminorūgštimis.

Minėtų rezultatų galima pasiekti vartojant vieną ar kelis vaistus, bet jie dažniausiai yra brangūs ir turi daug šalutinių reiškinių. Alavijai duoda daug naudos beveik nesukeldami šalutinių reiškinių…

 

Aloe Vera želė sudėtyje yra mažiausiai 75 žinomos maistingosios medžiagos, kurias galima suskirstyti į tokias grupes:

Vitaminai – alavijas turi daug vitaminų, bet svarbiausi iš jų yra vitaminai antioksidantai: C, E bei beta karotinas (vitaminas A). Alavijas yra vienas iš nedaugelio augalų pasaulyje, kurio sudėtyje yra vitamino B12.

Mineralai – magnis, manganas, cinkas, varis, chromas, kalcis, natris, kalis ir geležis.

Amino rūgštys – žmogaus organizmui reikalingas 22 amino rūgštys – baltymų statybinės medžiagos. Iš 22-jų amino rūgščių Aloe Vera želėje yra 20. Dar svarbiau yra tai, kad Aloe Vera sudėtyje yra visos 8 nepakeičiamosios amino rūgštys, kurių organizmas pats negali pasigaminti ir todėl jos turi būti gaunamos su maistu.

Cukrūs – visa eilė svarbių mono ir polisacharidų, stiprinančių imuninę sistemą.

Enzimai – lipazės ir proteazės, skaidančios maistą ir padedančios virškinti, o taip pat askarboksipepitdazė, dalyvaujanti uždegiminiuose procesuose.

Augaliniai sterolai – trys pagrindinės rūšys, veikia kaip stiprios priešuždeginimės medžiagos.

Saponinai – muilo substancijos, sukeliančios stiprų antimikrobinį poveikį prieš bakterijas, virusus, grybelį ir mieles (tokias kaip mieliagrybius ir pienligę).

Ligninas – sumedėjusi medžiaga, suteikianti Aloe Vera savybę įsiskverbti giliai į odą.

Antrachinonai – svarbiausi iš jų yra aloinas ir emodinas, bet visi kartu jie yra stiprios skausmą malšinančios priemonė, pripažintos turinčiomis antibakterinių, antivirusinių savybių. Natūralia forma jie yra labai stipri vidurių laisvinamoji priemonė.

Salicilo rūgštis – į aspiriną panašus junginys, pasižymintis priešuždegiminėmis savybėmis ir išoriškai prasiskverbiantis pro negyvus audinius.

 

Kuri alavijo dalis?

 

Nėra jokių įrodymų, kad visas alavijo lapas, kuris yra paprastai išfiltruotas ir koncentruotas, būtų kiek nors veiksmingesnis, negu tik jo viduje esanti želė. Iš tikrųjų lapo išspaudos gali būti mažiau veiksmingos, kadangi filtras gali pašalinti sudedamuosius elementus, kurie mums dar gali būti nežinomi. Tačiau svarbiausia yra alavijo kokybė ir jo kiekis siūlomame produkte.

 

Kodėl alavijas yra veiksmingas?

 

Alavijas yra kokteilis, gausus maitinamųjų elementų, kurių bendras poveikis ir pusiausvyra kartu turi tokį efektą, kokio negalima tikėtis iš atskirų sudedamųjų komponentų. Taip yra todėl, kad alavijo sudėtyje esantys elementai veikia kaip komanda, kurioje kiekvienas elementas sustiprina kito elemento poveikį, ir šis procesas vadinamas sinergija. Alavijas taip pat pasižymi adaptogeninėmis savybėmis, tai yra, sustiprina nespecifinį organizmo atsparumą neigiamiems poveikiams, tokiems kaip infekcija ar stresas.

 

 

Kur alavijas veikia?

 

Dėl savo maitinamųjų ir antioksiduojančių savybių Aloe Vera visų pirma apsaugo epitelio audinius, skatina pažeistų gijimą (epitelis – ląstelių sluoksnis, dengiantis kūną arba ertmę, kuri su juo jungiasi). Alavijo sudėtyje esantys antioksidantai kovoja su kenksmingais laisvaisiais radikalais, nestabiliais junginiais, susidarančiais medžiagų apykaitos metu ir randamais aplinkos teršaluose. Manoma, kad laisvieji radikalai sukelia įvairias ligas, tarp jų tam tikras vėžio rūšis, bei pagreitina senėjimo procesą. Didžiausias epitelis yra oda, taip pat ir virškinamojo trakto, bronchų ir lytinių organų sienelės. Nieko stebėtino, kad alavijas vienodai gerai veikia tiek odą, tiek žarnų uždegimą ar astmą.

 

Kaip alavijas veikia?

 

Alavijas veikia sinergiškai. Jo sudėtyje esantys elementai veikia kaip komanda, kurioje kiekvienas elementas sustiprina kito elemento poveikį. Natūralus priešuždegiminis ir antibakterinis alavijo poveikis, kartu su jo maitinamaisiais elementais, skatina ląstelių augimą, jų atsinaujinimą. Alavijas naudingas ne tik tiems, kurie turi sveikatos problemų. Alavijas – naudingas visiems. Dauguma naudojančių alaviją kaip maisto papildą, pasijunta geriau. Tai susiję su teigiamu alavijo poveikiu imuninei sistemai. Alavijuje esantis ilgos grandies cukraus junginys veikia imuninę organizmo sistemą ir padeda reguliuoti jos veiklą.

 

Išvados

 

Alavijas nėra panacėja nuo visų ligų ir šis augalas nėra stebuklingas. Jis tiesiog veikia pagal dvi jau minėtas sritis – epitelio audinius ir imuninę sistemą. Tai pagrįsta gyvenimiškais įrodymais, kadangi tūkstančiai žmonių įvairiose šalyse teigiamai įvertino alavijo poveikį sprendžiant daugelį odos problemų (egzema, psoriazė, opos, nudegimai, spuogai, įkandimai), žarnyno sutrikimus (kolitas, divertikulitas, dirgliosios žarnos sindromas), kitų negalavimų, susijusių su imuninės sistemos sutrikimais (artritas, astma, povirusinis nuovargio sindromas, vilkligė).

 

Tapkime partneriais

 

Norėdami gauti 15 % nuolaidą visiems Forever produktams, turite tapti jos distributoriumi. Juo tapti labai paprasta (registracija nemokama). Tereikia atsiųsti mums savo duomenis (vardas, pavardė, adresas, miestas, telefono numeris, el. paštas) el. paštu uabdarirdar@gmail.com arba paskambinti telefonu 8 622 37154 ir paprašyti distributoriaus pareiškimo. Jį užpildę (ir atsiuntę mums atgal) Jūs tampate kompanijos distributoriumi. Tačiau narystė pilnai įsigalioja tik gavus prisijungimą prie distributorių svetainės ir per 3 darbo dienas padarius pirmąjį užsakymą. Kompanijos minimali užsakymo suma yra 50 Eur. Jau pirmąjam užsakymui įsigalioja 15 proc. nuolaida.

 

Nuo šio momento Jums įsigalioja (ir visada galios) ši nuolaida. Jūs taip pat turite galimybę gauti ir didesnių nuolaidų. Apie tai plačiau skaitykite skiltyje karjera.

 

Karjera

 

Tapę mūsų verslo partneriais jūs padedate skleisti informaciją apie mūsų produktus. Todėl mums nebereikia pirkti brangios reklamos televizijoje, laikraščiuose, samdyti interneto marketingo specialistų. Taip pat mums nebereikia mokėti ir už lentynas parduotuvėje, nes mūsų klientai produktus gali nusipirkti tiesiai iš Jūsų. Mums nebereikia ir brangiai apmokamų personalo specialistų, kurie naujiems mūsų partneriams išaiškintų kaip reikia dirbti, juos motyvuotų, jiems padėtų ir įkvėptų. Nes esate Jūs. Ir mes už visa tai jums labai dėkingi. Tam ir sukūrėme šį planą, kad Jūs gautumėte teisingą atlyginimą už pelną, kurį padėjote mums gauti.

 

Distributoriumi tapsite tuomet, kai nuspręsite tapti mūsų partneriu norėdamas:

 • užsidirbti pinigų prisijungdamas prie mūsų marketingo programos ir tapdamas komunikacijos tašku;
 • tiesiog pigiau nusipirkti Forever Living produkcijos.

Tada, kai nuspręsite kad Jums reikia pagalbininkų vykdant produkto marketingą arba tiesiog atsiras žmonių, norinčių tokiu pačiu būdu užsidirbti pinigų, galėsite juos priimti į savo komandą. Jei apsiimsite juos išmokyti, pasidalinti savo patirtimi ir globoti jų kelyje, jie taps jūsų partneriais, o jūs būsite jų Sponsoriumi.

 

Pasiekimai mūsų versle matuojami karjeros kreditais (CC). Šiuo metu Lietuvoje 1 CC yra lygus 187 eurams. Tam, kad nuo vieno karjeros laiptelio užliptumėte ant kito jums tereikia skaičiuoti savo karjeros kreditus per 2 šalia esančius kalendorinius mėnesius (pvz: Liepa-rugpjūtis; rugpjūtis-rugsėjis ir t.t.).

 

Kai prisijungsite prie mūsų, mes kartu su jumis sukursime jums tinkamą marketingo strategiją, pritaikytą prie jūsų dienotvarkės, norimo gauti uždarbio, jūsų savybių, pomėgių bei prioritetų. Nuosekliai laikantis šios strategijos pasirodys pirmieji jūsų rezultatai. Taip pradėsite kelionę Forever karjeros laipteliais. Čia jums ją ir aprašysime:

 

 

1 laiptelis – Naujas distributorius.

 • Gaunate 15 % pelną už visus produktus, kuriuos pirkėjai įsigyja iš jūsų, o taip pat 15% nuolaidą visiems produktams, kuriuos nusiperkate sau.

Norint tapti nauju distributorium reikia atsiųsti užklausą ir mes jums atsiųsime pareiškimą tapti mūsų partneriu, kurį pasirašę tapsite mūsų komandos nariu. Taip pat tam, kad įsigaliotų jūsų nuolaida, Jūs turėtumėte padaryti pirmąjį minimalų produktų užsakymą už 58 € katalogo kainomis. Šiam užsakymui jūs iškart gausite 15% nuolaidą, todėl už produktus, kurių vertė 58 € Jūs iš tikro sumokėsite 50 €.

 

2 laiptelis – Assistant Supervisor

 • Gaunate 30 % pelną už visus produktus, kuriuos pirkėjai įsigyja iš jūsų, o taip pat 30 % nuolaidą visiems produktams, kuriuos nusiperkate sau.
 • Kiekvieno mėnesio pabaigoje gaunate 5% premiją. Ši premija skaičiuojama nuo kiekvieno mėnesio rezultatų katalogo kainomis. Pavyzdžiui, jeigu per mėnesį pirkėjas katalogo kainomis nusiperka iš jūsų produktų už 100 € jūs šiuos produktus užsakote iš Forever Living už 70 €, nes turite 30 % nuolaidą. Mėnesio pabaigoje dar papildomai gaunate 5% atlygį už šio kliento aptarnavimą.
 • Jeigu atsiranda žmonių, kaip ir jūs, norinčių užsidirbti pinigų vykdant produkto marketingą ir jeigu apsiimate juos išmokyti, išaiškinti, palaikyti ir padėti jiems jų kelyje, gaunate 20 % premiją kuri skaičiuojama nuo jūsų asmeniškai įdarbintų naujų distributorių rezultatų.
 • Jei jūsų įdarbinti distributoriai pasiekia tą patį lygį kaip ir jūs, papildomų pajamų už tai negaunate, tačiau prie jūsų daromų CC, kurie reikalingi, kad pakiltumėt į kitą lygį, skaičiuojasi jūsų įdarbintų distributorių padaryti CC.

Norint tapti Assistant Supervisor Jūsų marketingo kompanijos rezultatai per 2 šalia esančius mėnesius (pvz: Liepa-Rugpjūtis arba Rugpjūtis-Rugsėjis ir t.t.) turi būti 2 CC. Kitas variantas tai padaryti yra įsigyti „Greitos pradžios“ produktų dėžę, kurioje sudėti populiariausi ir geriausiai perkami Forever Living produktai – kiekvieno po 2 tam, kad vieną produktą galėtumėt išbandyti patys, o kitą ateity iš jūsų kas nors nupirktų. Mes rekomenduojame būtent šį būdą, nes asmeniškai išbandę produktus ir patyrę jų privalumus daug būsite labiau įsitikinę jų nauda, todėl lengviau vykdysite šių produktų marketingą.

 

3 laiptelis – Supervisor

 • Gaunate 30 % pelną už visus produktus, kuriuos pirkėjai įsigyja iš jūsų, taip pat gaunate 30 % nuolaidą visiems produktams, kuriuos nusiperkate sau.
 • Kiekvieno mėnesio pabaigoje gaunate 8% premiją. Ši premija skaičiuojama nuo kiekvieno mėnesio rezultatų katalogo kainomis. Pavyzdžiui, jeigu per mėnesį pirkėjas katalogo kainomis nusiperka iš jūsų produktų už 100 €, jūs šiuos produktus užsakote iš Forever Living už 70 €, nes turite 30 % nuolaidą. Mėnesio pabaigoje dar papildomai gaunate 8% atlygį už šio kliento aptarnavimą.
 • Jeigu atsiranda žmonių, kaip ir jūs, norinčių užsidirbti pinigų vykdant produkto marketingą ir jeigu jūs apsiimate juos išmokyti, išaiškinti, palaikyti ir padėti jiems jų kelyje, gaunate 23 % premiją kuri skaičiuojama nuo jūsų asmeniškai įdarbintų naujų distributorių rezultatų.
 • Jei jūsų nauji distributoriai pasiekia assistant supervisor laiptelį, jūs gaunate 3% premiją, kuri skaičiuojama nuo visų jų ir jų komandų pasiektų rezultatų.

Norint tapti Supervisor jūsų ir jūsų komandos narių marketingo kompanijos rezultatai per 2 šalia esančius mėnesius (pvz: Liepa-Rugpjūtis arba Rugpjūtis-Rugsėjis ir t.t.) bus 25 CC.

 

4 laiptelis – Assistant manager

 • Gaunate 30 % pelną už visus produktus, kuriuos pirkėjai įsigyja iš jūsų, taip pat gaunate 30 % nuolaidą visiems produktams, kuriuos nusiperkate sau.
 • Kiekvieno mėnesio pabaigoje gaunate 13%  premiją. Ši premija skaičiuojama nuo kiekvieno mėnesio rezultatų katalogo kainomis. Pavyzdžiui, jeigu per mėnesį pirkėjas katalogo kainomis nusiperka iš jūsų produktų už 100 €, jūs šiuos produktus užsakote iš Forever Living už 70 €, nes turite 30 % nuolaidą. Mėnesio pabaigoje dar papildomai gaunate 13% atlygį už šio kliento aptarnavimą.
 • Jeigu atsiranda žmonių, kaip ir jūs, norinčių užsidirbti pinigų vykdant produkto marketingą ir jeigu jūs apsiimate juos išmokyti, išaiškinti, palaikyti ir padėti jiems jų kelyje, gaunate 28 % premiją kuri skaičiuojama nuo jūsų asmeniškai įdarbintų naujų distributorių rezultatų.
 • Jeigu jūsų nauji distributoriai pasiekia assistant supervisor laiptelį, jūs gaunate 8% premiją, kuri skaičiuojama nuo visų jų ir jų komandų pasiektų rezultatų.
 • Jeigu jūsų nauji distributoriai pasiekia supervisor laiptelį, jūs gaunate 5% premiją, kuri skaičiuojama nuo visų jų ir jų komandų pasiektų rezultatų.

Norint tapti assistant manager jūsų ir jūsų komandos narių marketingo kompanijos rezultatai per 2 šalia esančius mėnesius (pvz: Liepa-Rugpjūtis arba Rugpjūtis-Rugsėjis) bus 75 CC.

 

5 laiptelis – Manager

 • Gaunate 30 % pelną už visus produktus, kuriuos pirkėjai įsigyja iš jūsų, taip pat gaunate 30 % nuolaidą visiems produktams, kuriuos nusiperkate sau.
 • Kiekvieno mėnesio pabaigoje gaunate 18% premiją. Ši premija skaičiuojama nuo kiekvieno mėnesio rezultatų katalogo kainomis. Pavyzdžiui, jeigu per mėnesį pirkėjas katalogo kainomis nusiperka iš jūsų produktų už 100 €, jūs šiuos produktus užsakote iš Forever Living už 70 €, nes turite 30 % nuolaidą. Mėnesio pabaigoje dar papildomai gaunate 13% už šio kliento aptarnavimą.
 • Jeigu atsiranda žmonių, kaip ir jūs, norinčių užsidirbti pinigų vykdant produkto marketingą ir jeigu jūs apsiimate juos išmokyti, išaiškinti, palaikyti ir padėti jiems jų kelyje, gaunate 33 % premiją kuri skaičiuojama nuo jūsų asmeniškai įdarbintų naujų distributorių rezultatų.
 • Jeigu jūsų nauji distributoriai pasiekia assistant supervisor laiptelį, jūs gaunate 13% premiją, kuri skaičiuojama nuo visų jų ir jų komandų pasiektų rezultatų.
 • Jeigu jūsų nauji distributoriai pasiekia supervisor laiptelį, jūs gaunate 10% premiją, kuri skaičiuojama nuo visų jų ir jų komandų pasiektų rezultatų.
 • Na ir jeigu jūsų nauji distributoriai pasiekia assistant manager laiptelį, jūs gaunate 5% premiją, kuri skaičiuojama nuo visų jų ir jų komandų pasiektų rezultatų.

Norint tapti manager jūsų ir jūsų komandos narių marketingo kompanijos rezultatai per 2 šalia esančius mėnesius (pvz: Liepa-Rugpjūtis arba Rugpjūtis-Rugsėjis) bus 120 CC. Pasiekus Manager laiptelį jūsų piniginėje prasideda tikri finansiniai stebuklai. Bet apie tai- kitame mūsų straipsnyje. Esmė yra ta, kad kiekvieno iš laiptelių pasiekimas reikalauja kantrybės, kruopštaus darbo ir laiko.

 

Viso šio plano esmė – ne tik vykdyti marketingo kampaniją, bet ir padėti ją vykdyti žmonėms. Jums mokama ne tik už jūsų paties rezultatus, bet ir už lyderystę – už tai, kad padedate, paskatinate ir pamokote savo komandos narius. Nes svarbiausia ne vieno žmogaus didelis darbas, o daugybė žmonių darančių po truputį. Tai vadinama sinergija.

 

Plačiau apie kompanijos bonusų struktūrą, prekių grąžinimo ar supirkimo garantiją,  užsakymų procedūrą skaitykite lankstinuke „Bendrovės politika“.

 

Palikti komentarą