Kategorijos

PERLUONA vėrinys su natūralaus ametisto grynuoliais

1-3 d.d. PERLUONA vėrinys su natūralaus ametisto grynuoliais

NEMOKAMAS pristatymas:

Perkant už 70 eurų ir didesnę sumą, pristatymas NEMOKAMAS.

Peržiūrėta: 369 Gamintojas: PERLUONA
Kodas: 310-BR
Prekyboje: Taip
33,15 € be PVM: 27,40 €
Kiekis: Į krepšelį

„PERLUONA“ – originalūs rankų darbo papuošalai JUMS! Papuošalai kuriami vadovaujantis laiko išbandytomis klasikinėmis papuošalų dizaino tradicijomis, ieškant originalių idėjų, atitinkančių šiuolaikines papuošalų mados tendencijas. Ypatingas dėmesys skiriamas papuošalų kokybei ir universalumui. Pagrindinės dažniausiai papuošalų gamybai naudojamos medžiagos, - kokybiškas ir ilgaamžis nerūdijantis plienas, natūralūs pusbrangiai akmenys, sidabras, medis, natūrali oda ir kailis, keramika, porcelianas, SHELL perlai, gėlavandeniai perlai, Swarovski perlai bei kristalai, kitos kokybiškos medžiagos.

PERLUONA vėrinio sudėtis:

  • Natūralaus ametisto grynuoliai (32x10, netaisyklinga forma).
  • Onikso karoliukai (skersmuo – 12; 10; 4 mm).
  • Natūralus kalnų krištolas (25x18 mm, netaisyklinga forma).
  • Užsegimas - sidabras (925).

Vėrinio ilgis – 51 cm (+ 6 cm).

Kilmės šalis Lietuva.

Autorinis vienetinis darbas.

 

AMETISTAS. Zodiakas: Mergelė, Skorpionas, Šaulys, Žuvys.

Melsvai rausvas, raudonai violetinis. Tai viena iš pačių gražiausių ir vertingiausių kvarco atmainų. Jau nuo gilios senovės apie ametistus buvo pasakojama daug legendų. Tikėjimas apie šio akmens turimas savybes sukliudyti nuo apsvaigimo bei apsaugoti nuo beprotiškų aistrų keliavo iš tautos į tautą. Per Bibliją ametistai įsitvirtino krikščioniškoje simbolikoje ir tapo vienais iš labiausiai Bažnyčios hierarchų vertinamų brangakmenių. Katalikiškose šalyse buvo tradicija kardinolui įšventinimo proga įteikti žiedą su ametistu, todėl šis akmuo dar yra vadinama vyskupų akmeniu. Žiede esantis ametistas simbolizuoja dvasingumą ir tyrumą. Žodis ametistas iš graikų kalbos reiškia "negirtas". Jau senovės graikai ir romėnai tikėjo, kad ametistas gali apsaugoti nuo apgirtimo, dėl to naudodavo taures, pagamintas iš ametisto.

Ametistas yra susijęs su Jupiteriu, Saturnu ir Neptūnu, - tai yra tradicinis vasario mėnesio bei Žuvų ženklo akmuo. Papuošalus su ametistu siūloma dovanoti 4, 6 ir 17 vestuvių metinėms.

Skatina dvasinį ir kūrybinį mąstymą, ramina mintis, labai tinka meditacijai. Ametistas įneša šviesos į neaiškias problemas ir padeda mums pereiti iš protinio į dvasinį lygmenį. Jis pagerina mūsų sapnų kokybę bei dovanoja ramų, gilų miegą.

 

ONIKSAS. Oniksas – oksidų klasės mineralas, chalcedono atmaina, o pastarasis savo ruožtu yra kvarco atmaina. Senovėje oniksu buvo vadinami visi lygiai dryžuoti chalcedonai arba kvarcai, vėliau - juodas chalcedonas.  Pasitaiko oniksų su rudos, juodos ir baltos spalvų persisluoksniavimais. Populiariausi – juodi ir balti oniksai.

Oniksas išvertus iš graikų kalbos reiškia nagus. Pagal legendą, miegančiai Venerai Kupidonas nukirpo nagus, o kadangi dieviškasis dalykas negali prapulti, nukirpti nagai virto oniksais. Senovėje vadintas „vadų akmeniu“, didinančiu protinius sugebėjimus.

Ezoterinės savybės. Stiprina ryžtą, ištvermę, padeda pergyventi sunkius periodus.  Padeda žmonėms, kuriuos lengvai įtakoja kiti, išsiugdyti pasitikėjimą savimi ir kovoti už savo idėjas bei įsitikinimus. Padeda išgyventi meilės netektį, kitus senus prisirišimus. Tikima, kad onikso akmuo skatina loginį, analitinį mąstymą ir realybės pojūtį, padeda tapti savo likimo šeimininku. Stiprina regeneraciją, instinktus, laimės pojūtį, padeda nugalėti blogus įpročius. Gelbsti nuo nemigos, malšina įvairius skausmus, stiprina imuninę sistemą ir klausą. Gydo odos ligas bei gerina jos būklę, taip pat yra susijęs su kaulais, kaulų čiulpais ir dantimis.

 

Plačiau apie papuošalams naudojamas natūralias medžiagas galite sužinoti straipsnyje: „Natūralių akmenų ir mineralų charakteristika“.

Nėra atsiliepimų.

Rašyti atsiliepimą

Jūsų vardas:


Jūsų atsiliepimas:

Įvertinimas: Galėtų būti geresnė           Prekė puiki

Įveskite kodą, kurį matote paveiksliuke (apsauga nuo spam):