Kategorijos

PERLUONA puošnus vėrinys su ametistu ir granato karoliukais

1-3 d.d. PERLUONA puošnus vėrinys su ametistu ir granato karoliukais

NEMOKAMAS pristatymas:

Perkant už 70 eurų ir didesnę sumą, pristatymas NEMOKAMAS.

Peržiūrėta: 262 Gamintojas: PERLUONA
Kodas: 274-BR
Prekyboje: Taip
28,90 € be PVM: 23,88 €
Kiekis: Į krepšelį

„PERLUONA“ – originalūs rankų darbo papuošalai JUMS! Papuošalai kuriami vadovaujantis laiko išbandytomis klasikinėmis papuošalų dizaino tradicijomis, ieškant originalių idėjų, atitinkančių šiuolaikines papuošalų mados tendencijas. Ypatingas dėmesys skiriamas papuošalų kokybei ir universalumui. Pagrindinės dažniausiai papuošalų gamybai naudojamos medžiagos, - kokybiškas ir ilgaamžis nerūdijantis plienas, natūralūs pusbrangiai akmenys, sidabras, medis, natūrali oda ir kailis, keramika, porcelianas, SHELL perlai, gėlavandeniai perlai, Swarovski perlai bei kristalai, kitos kokybiškos medžiagos.

PERLUONA vėrinio sudėtis:

  • Natūralus ametisto akmuo (netaisyklinga forma).
  • Granato karoliukai (skersmuo - 8mm ir 10 mm).
  • Nerūdijančio plieno detalės.

Ilgis – 46 cm (+ 5 cm).

Kilmės šalis Lietuva.

Autorinis vienetinis darbas.

 

 

AMETISTAS. Zodiakas: Mergelė, Skorpionas, Šaulys, Žuvys.

Melsvai rausvas, raudonai violetinis. Tai viena iš pačių gražiausių ir vertingiausių kvarco atmainų. Jau nuo gilios senovės apie ametistus buvo pasakojama daug legendų. Tikėjimas apie šio akmens turimas savybes sukliudyti nuo apsvaigimo bei apsaugoti nuo beprotiškų aistrų keliavo iš tautos į tautą. Per Bibliją ametistai įsitvirtino krikščioniškoje simbolikoje ir tapo vienais iš labiausiai Bažnyčios hierarchų vertinamų brangakmenių. Katalikiškose šalyse buvo tradicija kardinolui įšventinimo proga įteikti žiedą su ametistu, todėl šis akmuo dar yra vadinama vyskupų akmeniu. Žiede esantis ametistas simbolizuoja dvasingumą ir tyrumą. Žodis ametistas iš graikų kalbos reiškia "negirtas". Jau senovės graikai ir romėnai tikėjo, kad ametistas gali apsaugoti nuo apgirtimo, dėl to naudodavo taures, pagamintas iš ametisto.

Ametistas yra susijęs su Jupiteriu, Saturnu ir Neptūnu, - tai yra tradicinis vasario mėnesio bei Žuvų ženklo akmuo. Papuošalus su ametistu siūloma dovanoti 4, 6 ir 17 vestuvių metinėms.

Skatina dvasinį ir kūrybinį mąstymą, ramina mintis, labai tinka meditacijai. Ametistas įneša šviesos į neaiškias problemas ir padeda mums pereiti iš protinio į dvasinį lygmenį. Jis pagerina mūsų sapnų kokybę bei dovanoja ramų, gilų miegą.

 

GRANATAS. Zodiakas: Avinas, Ožiaragis, Liūtas, Vandenis, Skorpionas.

Granato spalva - raudona, rudai raudona, violetiniai raudona, juodai raudona, vyšninė. Jau nuo senų senovės granatas buvo mėgstamiausias pusbrangis akmuo. Tai meilės, šlovės, atkaklumo ir ištikimybės simbolis, atnešantis sielai džiaugsmo, ugdantis žmoguje narsą, sukeliantis seksualumą bei padedantis nuspėti ateitį. Raudonasis granatas – šlovės, grožio, jėgos bei užsispyrimo simbolis. Nuo senų laikų granatas buvo laikomas karališku akmeniu.

Granatas sužadina gyvybines organizmo jėgas, malšiną pyktį, nubaido juodas mintis, linksmina sielą ir dovanoja draugystę. Jis saugo savininką nuo nelaimių, gydo širdį ir smegenis, sielą ir kūną. Tai - ypač maldai tinkamas akmuo, padedantis susikaupti ir nusiraminti. Papuošalai su šiuo akmeniu dovanojami kaip draugystės ir dėkingumo ženklas.

 

 

Plačiau apie papuošalams naudojamas natūralias medžiagas galite sužinoti straipsnyje: „Natūralių akmenų ir mineralų charakteristika“.

Nėra atsiliepimų.

Rašyti atsiliepimą

Jūsų vardas:


Jūsų atsiliepimas:

Įvertinimas: Galėtų būti geresnė           Prekė puiki

Įveskite kodą, kurį matote paveiksliuke (apsauga nuo spam):