Kategorijos

KOBI YAMADA "Galbūt"

1-3 d.d. KOBI YAMADA "Galbūt"

NEMOKAMAS pristatymas:

Perkant už 70 eurų ir didesnę sumą, pristatymas NEMOKAMAS.

Peržiūrėta: 3 Gamintojas: APKABINK MĖNULĮ
Kodas: AMKYG
Prekyboje: Taip
12,90 € be PVM: 11,83 €
Kiekis: Į krepšelį

SVARBI informacija!

Prekių nuotraukos skirtos tik iliustraciniams tikslams ir yra pavyzdinės. Originalių produktų spalvos, vaizdas, užrašai, parametrai, matmenys, dydžiai, formos, funkcijos, ir/ar bet kurios kitos savybės dėl vizualinių ypatybių gali atrodyti kitaip nei realybėje, nuotraukose matomos dekoracijos į komplektaciją neįeina, todėl prašome vadovautis prekių savybėmis, kurios nurodytos prekių aprašymuose. Kilus klausimams, visada laukiame Jūsų skambučio telefonu +370 622 37154 arba el. paštu info@darirdar.lt.

Pasakojimas apie neribotas kiekvieno iš mūsų galimybes.

Ar kada susimąstei, kodėl esi čia? Ar žinai – tu nuostabus toks, koks esi? Tu turi viską, ko reikia, kad siektum didelių dalykų. Tikėk savimi, nebijok klaidų, eik širdies grįstu keliu ir galiausiai pasieksi savo svajones. Pasauliui tavęs reikia, tu jam svarbus. Tai žodžiai, kuriuos turėtų girdėti kiekvienas vaikas, tačiau neretai pamirštame juos pasakyti.

Ši įkvepianti knyga skatina vaikus ir suaugusiuosius atskleisti savo galimybes ir padrąsina siekti svajonių. Kas žino, galbūt išpildysi netikėčiausias savo svajones…

Informacija apie knygą: kietas viršelis su aukso detalėmis, spalvota, iliustracijos Gabriela Barouch, 44 psl., 21,6 x 35 cm, rekomenduojamas amžius nuo 3 m., leidėjas MB „Apkabink mėnulį“, 2020 m.

Užduotys perskaičius knygą

Ši knyga atveria duris į vaiko vidinį pasaulį. Kuo jis gyvena, ką svajoja? Istorija padrąsina tikėti savimi ir klausytis savo širdies. Pasikalbėkite su vaiku apie knygoje dėstomas svarbias žinutes. Keletas idėjų, ką galėtumėte aptarti:

Jūsų svajonės

Pasikalbėkite su vaiku apie jo svajones. Kuo jis norėtų tapti? Kodėl? Nevertinkite ir nekritikuokite jo norų. Padrąsinkite siekti savo tikslų. Ką reikia padaryti, kad svajonės išsipildytų?

Klaidų nereikia bijoti

Kelionė link svajonių ne visada lengva. Bus sunku, darysite klaidų. Tačiau tik klaidos padeda mums tobulėti. Padiskutuokite su vaiku apie klaidų svarbą. Kokios teigiamos jų pusės? Paminėkite žymių žmonių nesėkmių pavyzdžius, kurie įkvepia nemesti savo svajonių ir tikėti savimi.

Paklauskite, ar jūsų vaikas bijo daryti klaidas. Jei taip, kodėl?

Tu esi nuostabus

Mylime savo vaikus, tačiau ne visuomet randame laiko pasakyti jiems pačius šilčiausius žodžius. O kartais galvojame, kad jie juos savaime žino. Pasakykite vaikui (ir nepamiškite tai nuolat pakartoti), kad jis yra nuostabus toks, koks yra. Kad juo didžiuojatės, jį mylite ir mylėsite visada.

Pasidalinkite savo patirtimi

Pasidalinkite savo patirtimi siekiant svajonių. Ar jas išpildėte? Jei taip, ką darėte, kad pasiektumėte tikslų? Koks jūsų buvo kelias – ar darėte klaidų, kokios buvo kliūtys ir kaip nepraradote vilties?

Jei jūsų svajonės neišsipildė, pakalbėkite apie tai. Kas sukliudė jų siekti? Ką dabar darytumėte kitaip?

Nėra atsiliepimų.

Rašyti atsiliepimą

Jūsų vardas:


Jūsų atsiliepimas:

Įvertinimas: Galėtų būti geresnė           Prekė puiki

Įveskite kodą, kurį matote paveiksliuke (apsauga nuo spam):Raktiniai žodžiai: Knyga