Kategorijos

HIRO KAMIGAKI, IC4DESIGN "Pjeras labirintų detektyvas. Įdomioji dangaus byla"

1-3 d.d. HIRO KAMIGAKI, IC4DESIGN "Pjeras labirintų detektyvas. Įdomioji dangaus byla"

NEMOKAMAS pristatymas:

Perkant už 70 eurų ir didesnę sumą, pristatymas NEMOKAMAS.

Peržiūrėta: 15 Gamintojas: APKABINK MĖNULĮ
Kodas: AMHKPLDIDB
Prekyboje: Taip
12,90 € be PVM: 11,83 €
Kiekis: Į krepšelį

SVARBI informacija!

Prekių nuotraukos skirtos tik iliustraciniams tikslams ir yra pavyzdinės. Originalių produktų spalvos, vaizdas, užrašai, parametrai, matmenys, dydžiai, formos, funkcijos, ir/ar bet kurios kitos savybės dėl vizualinių ypatybių gali atrodyti kitaip nei realybėje, nuotraukose matomos dekoracijos į komplektaciją neįeina, todėl prašome vadovautis prekių savybėmis, kurios nurodytos prekių aprašymuose. Kilus klausimams, visada laukiame Jūsų skambučio telefonu +370 622 37154 arba el. paštu info@darirdar.lt.

Ar esi pasiruošęs didžiausiam savo gyvenimo nuotykiui? Čia kiekvienas knygos puslapis virtęs labirintu – ar padėsi išnarplioti bylą?

Ir kas nesvajoja pabūti detektyvu! Tai gali padaryti čia ir dabar, padėdamas Pjerui apsaugoti brangųjį Labirinto kiaušinį nuo jį pagrobti ketinančių blogiukų. Įsiliek į nuotykių šurmulį ir tapk šios knygos herojumi: rask kelią iš labirintais virtusių knygos puslapių, ieškok paslėptų objektų, atlik įdomias užduotis ir padėk detektyvui vykdyti svarbią misiją.

Kiekvienas šios interaktyvios knygos puslapis – nesibaigiantis atradimų pasaulis, jame kas kartą atrasi vis naujų dalykų. Tik radęs kelią iš vieno puslapio į kitą, galėsi keliauti tolyn. Visai kaip kompiuteriniame žaidime! Tai jau antra knyga apie labirintų detektyvą Pjerą. Pirmoji – „Pjeras – labirintų detektyvas: dingusio Labirinto akmens pėdsakais“ – sulaukė didelės sėkmės. Ar pavyks įveikti kelionę labirintais ir šioje knygoje?

Knyga ugdo dėmesingumą, atkaklumą, vaizduotę ir atmintį.

Ypač didelio formato knyga – įspūdinga dovana!

Informacija apie knygą: kietas viršelis, spalvota, iliustracijos IC4DESIGN, 36 psl., 29 x 35 cm,  rekomenduojamas amžius nuo 3 m., leidėjas MB “Apkabink mėnulį”, 2020.

Užduotys perskaičius knygą

„Pjeras labirintų detektyvas“ – nepaprastai smagios ir lavinančios užduotys tiek vaikams, tiek suaugusiesiems. Pateikiame užduotis, kuriomis įtvirtinsite knygoje perteiktas žinias, skatinsite vaiko dėmesingumą, atkaklumą siekiant savo tikslų, lavinsite atmintį, kūrybiškumą ir tą nepaprastą atradimo džiaugsmą.

Nauji atradimai

Kai atliksite visas knygoje pateiktas užduotis, sugalvokite savų. Paprašykite vaiką surasti konkrečius objektus ar net iškelkite naujų užduočių ir tikslų.

Lavinkite atmintį

Ši knyga – puiki priemonė atminčiai lavinti. Paprašykite, kad vaikas įsidėmėtų tam tikrus labirintuose pateiktus objektus ir vėliau paklauskite, kur jie randasi. O galbūt sužaiskite atminties žaidimą – kas prisimins daugiau daiktų iš Pjero kambario? Sugalvokite savų smagių žaidimų.

Labirintas namuose

Kodėl šių magiškų labirintų neperkėlus namuose? Paslėpkite daiktus savo namuose, duokite užuominų, kad vaikas galėtų tapti tikru detektyvu Pjeru!

Skatinkite atkaklumą

Atkaklumas yra vienas svarbiausių sėkmės ingredientų. Tik būdami atkaklūs, tikėdami savimi, nemesdami pradėtų darbų dėl klaidų ar kliūčių, galime pasiekti savo svajonę. Padiskutuokite apie atkaklumo svarbą ir pateikite gyvenimiškų pavyzdžių.

Net jei nesiseka iš karto atrasti visus paslėptus objektus šioje knygoje, skatinkite vaiką nemesti tikslo. Kartu ieškokite tol, kol surasite išsikeltus uždavinius. Pasidžiaukite mažais laimėjimais.

Lavinkite vaizduotę

Kiekvienam labirintui galite sukurti po atskirą istoriją. Lavinkite vaiko kūrybiškumą ir vaizduotę, kartu kurdami vis naujus nuotykius.

Nėra atsiliepimų.

Rašyti atsiliepimą

Jūsų vardas:


Jūsų atsiliepimas:

Įvertinimas: Galėtų būti geresnė           Prekė puiki

Įveskite kodą, kurį matote paveiksliuke (apsauga nuo spam):