Kategorijos

ECO SEAL WC ploviklis 700 ml.

1-3 d.d. ECO SEAL WC ploviklis 700 ml.

SVARBI INFORMACIJA DĖL PRISTATYMO!

Žiemos sezono metu (12.01-02.28) ar esant neigiamai oro temperatūrai, pirkdami skysčius ir kitus skystos konsistencijos produktus, kurių laikymo sąlygoms reikalinga teigiama oro temperatūra, rinkitės KURJERIO pristatymą. Kitu atveju užtikrinti tinkamo prekės pristatymo mes negalime.

NEMOKAMAS pristatymas:

Perkant už 70 eurų ir didesnę sumą, pristatymas NEMOKAMAS.

Peržiūrėta: 1342 Gamintojas: ECO SEAL
Kodas: 4750104320073
Prekyboje: Teirautis
3,90 € be PVM: 3,22 €
Kiekis: Į krepšelį

ECO tualeto valiklis (700 ml) yra skirtas unitazo, vonios ir kriauklės valymui. Tinkamiausias naudoti, kai reikia pašalinti rūdžių ir kalkių nuosėdas. Plaunamosios medžiagos biologiškai suyra. Tai ekologiškas gaminys, palankus Jūsų namams, šeimai ir gamtai.

Naudojimas: užtepti valiklio ant plaunamo paviršiaus. Palikti veikti 10 min. Jeigu reikia, paviršių nušveisti šepečiu arba kempine. Nuskalauti vandeniu. Rekomenduojama dozė - 4 ml produkto vienam dm2. Nenaudoti daugiau, negu būtina. Naudodami tinkamą dozę, taupote pinigus ir darote mažesnį poveikį aplinkai.

Produktas yra sertifikuotas ir nuolat prižiūrimas bei tikrinamas ekspertų ar atitinka visas EU-Ecolabel iškeltas sąlygas, tokias kaip neeikvojanti energijos gamyba, nereikalingų kenksmingų priemaišų atsisakymas, minimalus poveikis gamtai bei žmogaus sveikatos tausojimas. Visiems linijos produktams yra suteikti ISO 9001:2008 sertifikatai, užtikrinantys, kad gaminant produktą buvo laikomasi saugumo reikalavimų ir kokybės standartų ir galutinis produktas yra tinkamas vartojimui.

Nėra atsiliepimų.

Rašyti atsiliepimą

Jūsų vardas:


Jūsų atsiliepimas:

Įvertinimas: Galėtų būti geresnė           Prekė puiki

Įveskite kodą, kurį matote paveiksliuke (apsauga nuo spam):Raktiniai žodžiai: ECO SEAL, 700 ml., WC ploviklis, Ekologiškas