Kategorijos

ECO SEAL universalus purškiklis 500 ml.

1-3 d.d. ECO SEAL universalus purškiklis 500 ml.

SVARBI INFORMACIJA DĖL PRISTATYMO!

Žiemos sezono metu (12.01-02.28) ar esant neigiamai oro temperatūrai, pirkdami skysčius ir kitus skystos konsistencijos produktus, kurių laikymo sąlygoms reikalinga teigiama oro temperatūra, rinkitės KURJERIO pristatymą. Kitu atveju užtikrinti tinkamo prekės pristatymo mes negalime.

NEMOKAMAS pristatymas:

Perkant už 70 eurų ir didesnę sumą, pristatymas NEMOKAMAS.

Peržiūrėta: 1334 Gamintojas: ECO SEAL
Kodas: 4750104000425
Prekyboje: Teirautis
3,50 € be PVM: 2,89 €
Kiekis: Į krepšelį

ECO universalus purškiamas valiklis (500 ml) yra skirtas įvairiems drėgmei atspariems paviršiams valyti (dažytoms sienoms, plytelėms, metalui, plastikiniams paviršiams. laminatui, linoleumui ir t.t.). Puikus pagalbininkas šalinant riebalų nuosėdas. Dėl patogaus dozatoriaus priemonės yra sunaudojama nei daugiau, nei mažiau negu reikia purvino ploto išvalymui. Kaip ir kitose ECO priemonėse, šioje nėra fosfatų ir dažiklių. Priemonės biologiškai suyra, o pakuotės gali būti perdirbamos ir yra tinkamos daugkartiniam vartojimui. Visiems linijos produktams yra suteikti ISO 9001:2008 sertifikatai, užtikrinantys, kad gaminant produktą buvo laikomasi saugumo reikalavimų ir kokybės standartų ir galutinis produktas yra tinkamas vartojimui.

Naudojimas: priemonės užpurkšti ant valomo paviršiaus. Nuplauti paviršių kempine, jeigu reikia, nuskalauti. Valant itin atsparius teršalus palikti priemonę veikti 2-5 min. Rekomenduojamas kiekis - penki purškimai vienam kvadratiniam metrui. Naudodami tinkamą dozę taupote pinigus ir mažiau veikiate aplinką. Produktas nėra skirtas dideliems paviršiams valyti. Nemišyti skirtingų valiklių.

Nėra atsiliepimų.

Rašyti atsiliepimą

Jūsų vardas:


Jūsų atsiliepimas:

Įvertinimas: Galėtų būti geresnė           Prekė puiki

Įveskite kodą, kurį matote paveiksliuke (apsauga nuo spam):