Kategorijos

ECO SEAL 1 l. indų ploviklis su balzamu (ekologiškas)

1-3 d.d. ECO SEAL 1 l. indų ploviklis su balzamu (ekologiškas)

SVARBI INFORMACIJA DĖL PRISTATYMO!

Žiemos sezono metu (12.01-02.28) ar esant neigiamai oro temperatūrai, pirkdami skysčius ir kitus skystos konsistencijos produktus, kurių laikymo sąlygoms reikalinga teigiama oro temperatūra, rinkitės KURJERIO pristatymą. Kitu atveju užtikrinti tinkamo prekės pristatymo mes negalime.

NEMOKAMAS pristatymas:

Perkant už 70 eurų ir didesnę sumą, pristatymas NEMOKAMAS.

Peržiūrėta: 1559 Gamintojas: ECO SEAL
Kodas: 4750104000722
Prekyboje: Teirautis
5,20 € be PVM: 4,30 €
Kiekis: Į krepšelį

ECO indų ploviklis balzamas (1 l), kaip ir indų ploviklis, yra pagamintas iš augalinės kilmės ingridientų ir skirtas indus plauti rankomis. Sudėtyje nėra fosfatų ar dažiklių, o specialūs natūralūs ingridientai suteikia priemonei balzamo konsistenciją, malonią rankų odai ir lemia gausų putojimą. Kaip ir įprastas indų ploviklis, produktas yra koncentruotas, taigi vieno lašo užtenka pilnai indų kriauklei.

Naudojimas: nenaudokite tekančio vandens, pamerkite indus.

Naudokite rekomenduojamas dozes: nešvariems indams plauti 5 ml (1 arbatinis šaukštelis) į 5 litrus vandens, mažiau nešvariems indams plauti 2,5 ml (1/2 arbatinio šaukštelio) į 5 litrus vandens.

Visiems linijos produktams yra suteikti ISO 9001:2008 sertifikatai, užtikrinantys, kad gaminant produktą buvo laikomasi saugumo reikalavimų ir kokybės standartų ir galutinis produktas yra tinkamas vartojimui.

Nėra atsiliepimų.

Rašyti atsiliepimą

Jūsų vardas:


Jūsų atsiliepimas:

Įvertinimas: Galėtų būti geresnė           Prekė puiki

Įveskite kodą, kurį matote paveiksliuke (apsauga nuo spam):