Kategorijos

CARNOVSKY, LUCY BROWNRIDGE "Illuminasaurus: nušviesti dinozaurai"

1-3 d.d. CARNOVSKY,  LUCY BROWNRIDGE "Illuminasaurus: nušviesti dinozaurai"

NEMOKAMAS pristatymas:

Perkant už 70 eurų ir didesnę sumą, pristatymas NEMOKAMAS.

Peržiūrėta: 9 Gamintojas: APKABINK MĖNULĮ
Kodas: AMCLBIND
Prekyboje: Taip
16,90 € be PVM: 15,50 €
Kiekis: Į krepšelį

SVARBI informacija!

Prekių nuotraukos skirtos tik iliustraciniams tikslams ir yra pavyzdinės. Originalių produktų spalvos, vaizdas, užrašai, parametrai, matmenys, dydžiai, formos, funkcijos, ir/ar bet kurios kitos savybės dėl vizualinių ypatybių gali atrodyti kitaip nei realybėje, nuotraukose matomos dekoracijos į komplektaciją neįeina, todėl prašome vadovautis prekių savybėmis, kurios nurodytos prekių aprašymuose. Kilus klausimams, visada laukiame Jūsų skambučio telefonu +370 622 37154 arba el. paštu info@darirdar.lt.

Šioje knygoje slypi istorija ir neatrastas pažinimo džiaugsmas.

Keliauk laiku į praeitį – į triaso, juros bei kreidos periodus ir susitik įspūdingiausius priešistorės dinozaurus, augalus ir gyvūnus. Tyrinėk priešistorinį pasaulį per spalvų kaleidoskopą, sukurtą Milano dizainerių dueto „Carnovsky“.

Pasinaudok stebuklingais stikliukais ir patyrinėk įdomiausius kiekvieno žemyno dinozaurus. Kiek jų rasi per kelionę priešistorės pasaulyje?

Žemė po mūsų kojomis – laiko kapsulė. Čiupk paleontologinį filtrą ir praskleisk laiko šydą, slepiantį kadaise planetoje klajojusius dinozaurus. Giliai po žeme, lobius primenančiose sankaupose slypi kaulai, fosilijos ir suakmenėjusios priešistorės liekanos. Pasiruošk kelionei laiku prieš milijonus metų, kai visa sausuma sudarė vieną žemyną, vadinamą Pangėja. Stebėk, kaip ji pamažu suskyla, maitindama ir globodama galingus dinozaurus, vešlius augalus, gausybę žiedų bei neįprastus ankstyvuosius žinduolius. Apsilankyk visuose planetos kampeliuose ir pamatyk, kuriose vietovėse gyveno žinomiausi dinozaurai. Užlipk į stebėjimo aikštelę ir pamatyk kiekvienos vietovės dinozaurų, augalų bei kitų priešistorinių gyvūnų įvairovę. Daugiau apie juos sužinosi atsivertęs paleontologų rūšių vadovą.

Trys stikliukai – trys skirtingi vaizdai

Paimk raudoną stikliuką ir atrask skirtingose vietovėse klajojusius dinozaurus – „siaubingus driežus“.

Žalias stikliukas leis patyrinėti kiekvieną vietovę.

Pažvelk pro mėlyną stikliuką ir atrasi tos vietovės priešistorinius augalus bei gyvūnus.

Daugiau gamtos stebuklų ieškok knygoje: "Illuminatlas: nušviestas pasaulis".

Informacija apie knygą: kietas viršelis, spalvota, 64 psl., 29 x 35 cm., rekomenduojamas amžius nuo 3 m., viduje trys spalvoti stikliukai, leidėjas MB “Apkabink mėnulį”, 2020.

Užduotys perskaičius knygą

Ši knyga atveria duris pažinti pasaulį kitaip – tarsi būtumėte tikri tyrinėtojai. Pažvelkite į skirtingas šalis pro “magiškuosius” stikliukus, kurie atvers vis kitokį vaizdą. Skatinkite vaiko smalsumą, o kartu ir suteikite naujų žinių, kol godžiai keliausite pro gražiausius kraštus.

Pateikiame idėjas, kaip galite įtvirtinti įgytas žinias ir skatinti vaiko smalsumą bei norą sužinoti kuo daugiau apie mus supantį pasaulį.

Istorija jūsų akimis

Lavinkite vaiko kūrybiškumą, kurdami savo nuotykių ir praeities istorijas. Kaip anksčiau atrodė Žemė? Kokie gyvūnai ir augalai karaliavo? Sukurkite pasaką, o galbūt šį vaizdą įamžinkite popieriaus lape.

Priešistorinių augalų medžioklė

Daugelis priešistorinių augalų auga ir šiandien. Tapkite tikrais mokslininkais, ieškodami jų savo aplinkoje. Knygoje kiekvienas jų aprašytas – kiek jų esate matę savo akimis?

Gerbkite gamtą

Daug gyvūnijos ir augalijos išnyksta dėl žmonių veiklos. Ugdykite vaiko sąmoningumą ir meilę gamtą, kalbėdami, kaip mūsų veiksmai neigiamai atsiliepia gamtai. Kuo galime prisidėti puoselėdami gamtą?

Mano dinozauras

Suraskite savo mėgstamiausią dinozaurą knygoje. Kodėl jis jums patinka labiausiai? Padiskutuokite.

Sukurkite ir savo dinozaurą – kaip jis atrodo, ką jis valgo, kur gyvena? Lavinkite vaizduotę ir nebijokite sukurti fantastinį gyvūną.

Nėra atsiliepimų.

Rašyti atsiliepimą

Jūsų vardas:


Jūsų atsiliepimas:

Įvertinimas: Galėtų būti geresnė           Prekė puiki

Įveskite kodą, kurį matote paveiksliuke (apsauga nuo spam):