Kategorijos

BEATRICE BLUE "Kartą gyveno vienaragis be rago"

1-3 d.d. BEATRICE BLUE "Kartą gyveno vienaragis be rago"

NEMOKAMAS pristatymas:

Perkant už 70 eurų ir didesnę sumą, pristatymas NEMOKAMAS.

Peržiūrėta: 11 Gamintojas: APKABINK MĖNULĮ
Kodas: BBKGVBR
Prekyboje: Taip
7,90 € be PVM: 7,25 €
Kiekis: Į krepšelį

SVARBI informacija!

Prekių nuotraukos skirtos tik iliustraciniams tikslams ir yra pavyzdinės. Originalių produktų spalvos, vaizdas, užrašai, parametrai, matmenys, dydžiai, formos, funkcijos, ir/ar bet kurios kitos savybės dėl vizualinių ypatybių gali atrodyti kitaip nei realybėje, nuotraukose matomos dekoracijos į komplektaciją neįeina, todėl prašome vadovautis prekių savybėmis, kurios nurodytos prekių aprašymuose. Kilus klausimams, visada laukiame Jūsų skambučio telefonu +370 622 37154 arba el. paštu info@darirdar.lt.

Atverk duris tikrai draugystei ir vaizduotei. Ar kada pagalvojai, kodėl vienaragiai turi ragus? Atsakymas – gan netikėtas, tačiau saldus it ledai ir tvirtas kaip draugystė!

Kartą mergaitė magiškame miške surado skristi besimokančius arkliukus. Vienas jų negalėjo pakilti į orą, todėl Liepa nusprendė padėti. Kartu su arkliuku lėkė greičiau už vėją, ritinėjosi žolėje ir net mosavo burtų lazdele. Deja, niekas nepadėjo. Norėdama pradžiuginti nuliūdusį draugą ji nutarė atnešti jam naminių ledų, tačiau parklupusi už akmens, juos išmetė į orą. Ledai nukrito arkliukui ant galvos… Tikra (ne)laimė?! Geri mergaitės ketinimai padarė stebuklus – juokdamasis arkliukas pakilo į orą, o vaflinis ragelis jam taip patiko, kad iki šiol jį dėvi kaip draugystės simbolį. Kartais nepavykęs planas gali virsti didžiausiu atradimu!

Ši knyga – nepaprasta istorija apie tikrą draugystę, šeimos artumą, mokanti su humoru ir kūrybiškumu pažvelgti problemai į akis. Gyvenimas – šiek tiek magiškas, tereikia atverti tam duris.

Informacija apie knygą: magiškai spindintis kietas viršelis, spalvota, 40 psl., 27.6 x 0.2 x 23.5 cm, rekomenduojamas amžius nuo 3-7 m., leidėjas MB „Apkabink mėnulį“, 2020.

Užduotys perskaičius knygą

Edukacinė vertė: atverkite duris į vaiko pasaulį. Mūsų knygos – daugiau nei gražios istorijos. Kiekviena jų neša svarbią ugdančią žinutę vaikams. Ši pasaka gali padėti artimiau pažinti savo vaiką, suprasti jo pasaulį, kuo jis gyvena. Pasinaudokite istorija ir aptariant svarbius gyvenimiškus klausimus. Keletas idėj

Nėra to blogo, kas neišeitų į gera

Kartais “netyčiukai” gali virsti netikėtais dalykais. Pasakos herojė tikėjosi pavaišinti naująjį draugą ledais ir taip jį pralinksminti, tačiau užkliuvusi už akmens, išmetė ledus į orą. Ant arkliuko galvos nusileidęs ledų ragelis virto ypatingu jo ragu. Paprašykite vaiko prisiminti panašias situacijas jo gyvenime, kai netikėtai planai pasisuko ne taip kaip norėjosi, tačiau išėjo į gerą.

Kartu galime daryti stebuklus

Pasakos herojė Liepa paprašo tėvų pagalbos, kai nebežino kaip padėti arkliukui. Kartu su tėvais ji sugalvoja magišką planą. Skatinkite vaiką neužsidaryti savyje ir dalintis savo emocijomis su artimaisiais. Prisiminkite situacijas, kai kartu išsprendėte problemą.

Kai esu šalia, mums linksmiau

Kad ir kaip norėtųsi, ne visada pavyksta pagelbėti kitiems. Tačiau kartais užtenka šalia turėti artimą draugą, kad pasijustume geriau. Liepa nusprendžia naujam draugui pagaminti naminių ledų ir taip jį pralinksminti. Ir kas atsispirs tokiam mielam gestui?

Pakalbėkite apie empatijos svarbą su vaiku. Ką jam reiškia tikra draugystė? Kaip galima parodyti kitam draugiškumą ir šilumą?

Nėra atsiliepimų.

Rašyti atsiliepimą

Jūsų vardas:


Jūsų atsiliepimas:

Įvertinimas: Galėtų būti geresnė           Prekė puiki

Įveskite kodą, kurį matote paveiksliuke (apsauga nuo spam):Raktiniai žodžiai: Knyga