Kategorijos

CHRISTIE MATHESON "Pabelsk į stebuklingą medį" (interaktyvi)

1-3 d.d. CHRISTIE MATHESON "Pabelsk į stebuklingą medį" (interaktyvi)

NEMOKAMAS pristatymas:

Perkant už 70 eurų ir didesnę sumą, pristatymas NEMOKAMAS.

Peržiūrėta: 460 Gamintojas: APKABINK MĖNULĮ
Kodas: AMCMPISM
Prekyboje: Taip
6,70 € be PVM: 5,54 €
Kiekis: Į krepšelį

Ši interaktyvi ir inovatyvi knyga neįprasta – joje slypi magija! Vaikas kviečiamas ne tik skaityti, bet ir atlikti tam tikrus veiksmus, po kurių plikas medis virsta labai gražiu ir stebuklingu. Pabeldus kelis kartus į kamieną, išauga lapai, paliesti pumpurai pražysta, pakračius knygą, nukrinta obuoliai… Padėdamas magiškam medžiui pasiruošti skirtingiems sezonams, vaikas per kūrybišką žaidimą susipažįsta su visais metų laikais ir pamėgsta gamtą.

Šioje knygoje slypi magija ir neatrastas pažinimo džiaugsmas

Christie Matheson „Pabelsk į stebuklingą medį“ sulaukė nepaprastos sėkmės visame pasaulyje, ir, galima sakyti sulaužė įprastų knygų taisykles, pakviesdama vaiką ne tik skaityti, bet ir tuo pačiu metu tapti aktyviu veikėju atliekant knygoje nurodomus veiksmus. Kas nutiks kai pabelsi į medį? Kai papūsi vėją ar nusiųsi oro bučinį? O kokiomis spalvomis pražys medis, kai švelniai paliesi pumpurus?

Per žaidimo formą sužadinama vaiko vaizduotė, skatinamas kūrybiškumas, smalsumas ir – svarbiausia – sukuriamas tas nepakartojamas atradimo džiaugsmas.

Galima sakyti, kad ši knyga – revoliucija spaudos industrijoje, nes ji tampa kažkuo daugiau nei tekstas ar iliustracijos.

Informacija apie knygą: kietas viršelis, spalvota, 40 psl., 24,1 x 24,1 cm., 440 g., rekomenduojamas amžius 2-8 m., leidėjas MB „Apkabink mėnulį“, 2016 | ISBN 978-609-95871-1-0.

Užduotys perskaičius knygą

Ši knyga atveria daugybę klausimų gilesnei diskusijai apie besikeičiančią gamtą, sezonų svarbą, pomėgius ir net leidžia giliau pažinti save. Pateikiame klausimus, kuriais įtvirtinsite svarbias žinias ir smagių veiklų pavyzdžius, kurios padės ugdyti mažylio vaizduotę, kūrybiškumą, kritinį mąstymą.

Mokinkite įžvelgti skirtumus ir panašumus

Galimi klausimai diskusijai: Ar šis medis išsiskiria iš kitų? Jei taip, kuo jis ypatingas? O kuo panašus? Koks jo mėgstamiausias medis? Kodėl? Ar jis keičiasi keičiantis sezonams? Ar visi medžiai keičiasi?

Išmokinkite vaiką būti čia ir dabar

Išmokinkite vaiką būti čia ir dabar – pastebėti jį supančią gamtą, mėgautis jos teikiamu grožiu, sustoti, įsiklausyti, įžvelgti spalvas, pajusti kvapą. Kai eisite pasivaikščioti su vaiku, sustokite prie jums patikusio medžio. Paprašykite, kad vaikas jį kuo detaliau jums apibūdintų. Koks jis? Ar jis aukštas, su daug šakų, kokios formos jo lapai, žiedai, kaip čiulba paukščiai, kokie vyrauja kvapai? Sutelkite dėmesį į šią akimirką.

Pažinkite sezonus

Padiskutuokite kaip medis keičiasi keičiantis sezonams. Tegul vaikas įsivaizduoja ir nupasakoja jums, kaip medis atrodo po sniego pūsnimi, kaip žydi pavasarį, kokius vaisius duoda rudenį.

Geriau pažinkite savo vaiką

Koks sezonas vaikui mieliausias? Kodėl? Ką jam labiausiai patinka daryti? Ar įmanoma žiemos ir vasaros smagumus perkelti ir į kitus sezonus? Galbūt galite pasistatyti palapinę namie ar vasarą nueiti čiuožinėti ant ledo? Suraskite pramogų, kurios pradžiugintų jūsų vaiką.

Vaiko atradimai ir pokyčiai

Ar vaikas pastebi,  kaip jis keičiasi bėgant sezonams? Ką jis išmoko naujo, atrado, kuo džiaugiasi dabar? Galbūt jis gali įvardinti, kuo ši vasara skiriasi nuo praėjusios?

Ugdykite kūrybiškumą ir vaizduotę

Ugdykite vaiko kūrybiškumą leisdami jam sukurti savo vaizduotės sezonus. Padalinkite lapą į keturias dalis, kurių kiekvienoje būtų plikas medžio kamienas. Tegul vaikas nupiešia kaip atrodyti fantastinis medis skirtingais sezonais. Galbūt lapai virstų plunksnomis, o obuoliai jau iškeptais keksiukais?

Sukurkite savo stebuklingą medį

Sukurkite kartu su vaiku savo medį iš sumuštinio maišelio. Itin paprastas, bet itin efektingas rankdarbis! Instrukcija čia.

Kasdien po "ačiū"

Tyrimai rodo, kad jei kasdien įvardintume kelis dalykus, už kuriuos esame dėkingi tą dieną, jaustumėmės laimingesni. Parodykite vaikams pavyzdį ir įveskite tradiciją kas dieną pasakyti ar užrašyti mažus nutikimus, kurie mus nudžiugino. Tai gali būti ir maži dalykai, tokie kaip giedras dangus, mažai namų darbų, didelė skani ledų porcija ar smagus pokalbis su draugu. Užrašykite ir pakabinkite savo pozityvias mintis ant dėkingumo medžio. O jį galite pasidaryti labai paprastai – tereikia sumuštinio maišelio. Tai puiki tradicija, skatinanti artimiau pažinti savo vaiką, suprasti, kas jį labiausiai džiugina, o kartu ir stiprinti jo laimės jausmą ir pozityvų požiūrį į gyvenimą. Juk ir sunkioje dienoje galime rasti kažką, kas mus privertė nusišypsoti.

Nėra atsiliepimų.

Rašyti atsiliepimą

Jūsų vardas:


Jūsų atsiliepimas:

Įvertinimas: Galėtų būti geresnė           Prekė puiki

Įveskite kodą, kurį matote paveiksliuke (apsauga nuo spam):Raktiniai žodžiai: Knyga