Kategorijos

AVENT neišsiliejantis puodelis 260 ml.

1-3 d.d. AVENT neišsiliejantis puodelis 260 ml.

NEMOKAMAS pristatymas:

Perkant už 70 eurų ir didesnę sumą, pristatymas NEMOKAMAS.

Peržiūrėta: 1832 Gamintojas: PHILIPS AVENT
Kodas: AVT-FED37
Prekyboje: Taip
8,70 € be PVM: 7,19 €

Variantai


* SPALVA:Kiekis: Į krepšelį

Revoliucingi „Philips Avent“ puodeliai „Kaip suaugusiojo“, skirti vyresniems kaip 12 mėn. amžiaus vaikams. Tai tarsi įprastas puodelis, iš kurio geria ir suaugusieji, tik šis puodelis turi unikalų nuo skysčio išsiliejimo apsaugantį vožtuvą, kuris suaktyvinamas lūpomis. Iš tokio puodelio mažylis neapsiliedamas geria prispaudęs lūpas prie kraštelio, tai yra taip pat, kaip tai daro suaugusieji. Kadangi šis puodelis turi apsauginį dangtelį, jį galima naudoti ne tik namuose, bet ir kelionėje.

Patikrinta kokybė! Yra mokomosios rankenėlės, padėsiančios jūsų mažyliui laikyti puodelį, kol išmoks gerti. Naujasis revoliucingas vožtuvas aktyvuojamas lūpomis ir leidžia gerti neišlaistant skysčio. Apsauginis higieniškas dangtelis leis jums išlaikyti puodelį švarų, nesvarbu, ar esate namie, ar keliaujate. Apvertus puodelį, skystis neišsilieja. Be BPA.

Prieš pirmą panaudojimą kruopščiai išplaukite sudedamasias puodelio dalis. Prieš kiekvieną naudojimą patikrinkite, ar puodelis nepažeistas. Esant pažeidimams puodelio nebenaudokite. Patikrinkite, ar visos sudedamosios puodelio detalės teisingai surinktos.

Dėmesio: puodelį naudokite prižiūrint suaugusiajam. Prieš maitinimą patikrinkite skysčio temperatūrą. Neleiskite vaikui bėgioti/vaikščioti gėrimo metu. Nenaudojamas puodelio dalis saugokite nuo vaikų. Transportuojant puodelį uždėkite apsauginį dangtelį. Į puodelį pilkite tik pieną ar vandenį. Nenaudokite jo kitiems skysčiams pvz.: dažytiems ir saldintiems, gazuotiems gėrimams, sriuboms, buljonams ar vaisių sultims gerti. Nepilkite karšto gėrimo. Puodelis nepritaikytas maisto ruošimui. Neruoškite jame maisto mišinėlių, nes galite  užkimšti skysčio pratekėjimo angas.

Valymas ir sterilizavimas

Nenaudokite abrazyvinių ir antibakterinių valymo priemonių. Nedėkite puodelio dalių ant šiomis medžiagomis valytų paviršių. Po kiekvieno panaudojimo išardykite ir kruopščiai nuplaukite visas puodelio detales šiltame muiluotame vandenyje. Praskalaukite vandenyje. Galima plauti indaplovėje. Sterilizuokite garų sterilizatoriuje. Maistiniai dažai gali keisti puodelio dalių spalvą.

Naudojimas

Gerti reikia kaip iš įprasto puodelio, lūpomis spaudžiant vožtuvėlį.

Pastaba

Jeigu vaikas nuspaus vožtuvėlį, bet negers, galimas skysčio pratekėjimas.

Įspėjimas

Smulkias puodelio detales saugokite vaikams nepasiekiamoje vietoje.

Nelaikykite puodelio arti šilumos šaltinio ir saugokite nuo tiesioginių saulės spindulių. Higienos sumetimais puodelį ar jo dalis laikykite sausame uždarame inde.

* Išmetus ar purtant gertuvę galimas minimalus skysčio PRATEKĖJIMAS.

Nėra atsiliepimų.

Rašyti atsiliepimą

Jūsų vardas:


Jūsų atsiliepimas:

Įvertinimas: Galėtų būti geresnė           Prekė puiki

Įveskite kodą, kurį matote paveiksliuke (apsauga nuo spam):Raktiniai žodžiai: AVENT, Neišsiliejantis, Puodelis, 260 ml.